Usługi

Lokalizatory TLP

Specjalizacją firmy Technologie Lokalizacji Podziemnej jest wykrywanie instalacji podziemnych, tras kablowych , a także przewodów. Poza tym przedsiębiorstwo proponuje również usługi pomiarowe dla gazownictwa oraz naprawę wykrywaczy.
W interesującym asortymencie TLP znajdziemy lokalizatory popularnych marek takich, jak Leica oraz 3M Dynatel, reflektometry, jak również georadary.
Wykwalifikowane grono ekspertów, dobrej jakości sprzęt, ekspresowa realizacja zlecenia, czy też korzystne ceny to atuty, które cechują firmę TLP.

Mastarklima

Sprzęt klimatyzujący to pewność odpowiedniej temperatury w trakcie upałów. Tego rodzaju rozwiązania ma w swoim asortymencie przedsiębiorstwo Mastar z Wrocławia.
Prowadzimy współpracę z popularnymi markami, które oferują bezpieczne klimatyzatory zgodne z wymogami technicznymi.
Poza bogatym wyborem różnorodnych rodzajów gwarantujemy także sprawny montaż sprzętu. Samo wykonanie zamówienia nie zabiera wiele czasu – maksymalnie 1-2 dni. Uprzednio przygotowujemy wycenę oraz zawieramy umowę.

Kostka granitowa

Przedsiębiorstwo Rem-Budex proponuje swoim klientom kompleksowe usługi brukarskie i ogrodnicze takie, jak m.in. położenie ścieżki z kostki betonowej, niwelację, przygotowanie podłoża w ogrodzie, czy też aerację trawników i prace ogrodnicze.
Czyszczenie kostki, jak również zaaranżowanie ogrodu poprzedzone jest darmowymi konsultacjami, w trakcie których klient może przedstawić swoje potrzeby – przedsiębiorstwo ma indywidualne podejście do każdego klienta.

Sklep z kamieniami Ross Stone

Z kamieni można wykonać bardzo dużo rzeczy – od budowli aż po artystyczne dzieła. Zbyt kamienia ozdobnego oraz architektonicznego to oferta firmy P.P.H.U. ROSS w Czersku.

Kruszywo, kamień polny łupany czy otoczaki to przykładowy| materiał, który proponujemy. Można go zastosować m.in. do budowy ścian, umywalek, donic oraz wielu niestandardowych rzeczy.

Rzuć nam tylko projekt, a my go przekujemy na konkretną budowlę. Postaw na wyjątkową formę. Nasz kamień możesz wykorzystać zarówno w mieszkaniu, miejscu użyteczności publicznej, a także w ogrodzie.

Kostka brukowa - REPOZ

Firma Repoz proponuje układanie podjazdów z kostki brukowej, stawianie płotu, zagospodarowywanie odpadów pobudowanych, a także sprzedaż kostki brukowej.
Firma zapewnia sporządzenie nieodpłatnego kosztorysu w 100% przystosowanego do potrzeb klienta, dobrej klasy produkty, jak i profesjonalne usługi na wysokim poziomie.
Grupa przeszkolonych pracowników, niskie ceny, a także rzetelność obsługi to walory, dzięki którym firma brukarska może pochwalić się wciąż rosnącą popularnością śród klientów.

Remonty-styl.pl renowacja wnętrz

Zakład budowlany Marcin Zieliński świadczy kompleksowe remonty mieszkań w Łodzi. Wśród usług przedsiębiorstwa znajdziemy przede wszystkim docieplanie budynków, prace murarskie orazprofesjonalna glazura, obróbka otworów okiennych. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w powiecie łódzkim. Nasza cała oferta opisana jest na stronie naszej firmy remonty-styl.pl – gorąco zachęcamy do wybierania naszych usług.

Kamień ogrodowy najwyższej jakości Skład Koronowo

Producent Skład Koronowo, posiada bogatą ofertę kamieni ogrodowych. W sprzedaży: ławki, palisady granitowe i miał węglowy. Kompetentni pracownicy wpłynęli na to, iż Skład Koronowo.pl posiada duże grono usatysfakcjonowanych klientów. Centrala firmy jest w Koronowie, ale wykonuje zlecenia na obszarze całej Polski. Kamień i ogród, ul. Przemysłowa 28 (Koło Elewatora).

Marcin Zieliński renowacja wnętrz

Firma remontowo –budowlana Marcin Zielinski oferuje kompleksowe usługi powiązane bardzo dużymi budowami oraz niewielkimi pracami remontowymi. Od dłuższego czasu przeprowadzamy modernizacje mieszkań, w tym m.in. kuchni, dzięki dużemu doświadczeniu bez kłopotu poradzimy sobie z każdym wnętrzem. Działamy błyskawicznie w rejonie Łodzi i okolic. Nasza cała oferta opisana jest na stronie naszej firmy remonty-styl.pl – zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Kartony i pudełka Art-Druk

Art Druk jest firmą z wieloletnim doświadczeniem; zajmuje się produkcją opakowań z tektury kaszerowanej oraz wizytówek i terminarzy potrzebnych do promowania spółek. Można u nas otrzymać różnego typu kalendarze poziome, kartoniki pod blistry, ponadto oferujemy sztancowanie tektury. Zachęcamy do skorzystania z oferty głównie zakłady wytwórcze z każdego województwa, wszelkie pytania prosimy kierować telefonicznie. Zachęcamy do sprawdzania naszej strony artdruk-kielce.pl gdzie umieszczamy wszystkie najważniejsze informacje odnoszące się do naszej oferty.

Wywóz odpadów Gruz-pak

Przedsiębiorstwo Gruz Pak ma w usługach transport cegieł i odpadów zebranych z inwestycji budowlanych, oraz remontów. GRUZ-PAK wywozi m.in.: gruz, odpady poremontowe, ziemię ogrodową. Zapewnia także wsparcie przy załadunku oraz niskie ceny za wykonane zlecenie. Ofertę adresujemy do klientów ze Szczecina i pobliskich miejscowości. GRUZ-PAK jest gwarancją znajomości branży i fachowości.
Tel.: 881 332 332, ul. Kaskadowa 1, 71-784 Szczecin, biuro@gruz-pak.szczecin.pl