Uroda

usuwanie owłosienia laserem poznań

Beauty & Beauty to salon pielęgnacji urody proponujący depilację laserową różnych części ciała takich, jak ramion, łydek oraz szyi.
Laserowe usuwanie owłosienia, a także depilacja intymna to najlepsza metoda na pozbycie się niechcianego owłosienia – w atelier Beauty & Beauty koło Poznania włosy niszczone są przy użyciu lasara Vectus.

Rzetelna obsługa, promocyjne ceny, jak również duże doświadczenie to atuty, za sprawą których z usług gabinetu kosmetycznego Beauty & Beauty skorzystała już duża grupa zachwyconych klientów.

Elena Daff makijaż okolicznościowy, kreowanie wizerunku, stylizacje

Elena Daff zapewnia wszechstronne usługi w obszarze wykonywania modnych stylizacji. Najpopularniejsze usługi to przede wszystkim makijaże okolicznościowe. Poza tym, równie interesujące jest wybieranie sesji fotograficznej oraz analizy sylwetki. Zabiegi wykonuję w moim funkcjonalnym salonie we Wrocławiu – oferuję specjalistyczną poradę oraz atrakcyjne warunki cenowe. Dzięki rzetelnemu wsparciu może zaoferować wysokiej klasy obsługę, która jest wynikiem nieustannego wzbogacania dotychczasowych doświadczeń, jak również udziału w poszczególnych szkoleniach tematycznych.

Elena Daff Make-up & Visage

Elena Daff poleca duży katalog konsultacji kosmetycznych. Prowadzi także szkolenia makijażu dla początkujących i nieustannie podnosi swoje umiejętności zawodowe. Usługi kierowane są do zainteresowanych z Wrocławia i pobliskiej okolicy. Żeby umówić się na makijaż wystarczy zatelefonować na 695058225. Elena Daff nieustannie udoskonala swoją wiedzę i umiejętności, skuteczne tworząc wizerunek codzienny i wieczorowy swoich klientek.
Sprawdź naszą ofertę: edaff.pl