Technika

Silniki jednofazowe

Silniki to główny artykuł, który można znaleźć w naszym e-sklepie Wamasz z Olsztyna. Każdy z nich to urządzenie najwyższej jakości, który zastosować można do najróżniejszych celów.
Urządzenia silnikowe mające moc od 0,04 kW - 355 kW jednobiegowe, jednofazowe do napięciowej regulacji obrotów, kołnierzowo-łapowe, przeciwwybuchowe i pozostałe oferujemy w konkurencyjnych kwotach. Do nich dostępne są także części zamienne oraz gwarantujemy pełen serwis.

Windy towarowe Windpoldźwig

Spółka WINDPOLDŹWIG od długich lat sprzedaje ruchome windy oraz schody znanych producentów. Wysoka jakość sprowadzanych produktów, ich atrakcyjne ceny i szybki montaż spowodowały, iż liczba usatysfakcjonowanych klientów firmy wciąż wzrasta. Nasze biuro mieści się w obrębie Zielonej Góry, ale istnieje możliwość skontaktowania się z nami poprzez formularz zamieszczony naszej stronie internetowej. Działamy solidnie i zyskujemy dzięki temu szacunek kontrahentów. Kierownik montażu: Marek Sobczak, tel.

TLP Zaawansowane Technologie Lokalizacji Podziemnej

Specjalistyczna spółka. Technologie Lokalizacji Podziemnej specjalizuje się w wykrywaniu metali oraz przewodów. TLP oferuje nowe oraz już eksploatowane wykrywacze przewodów, i radiodetektorów. Firma: Technologie LP Michał Półtorak, ul. Grota Roweckiego 12, 67-100 Nowa Sól, Email: poltorak@wykrywanie.com.pl, tel. 660 721 245. Pracujemy na obszarze Nowej Soli. Niezbędne informacje odnośnie produktów można uzyskać codziennie od 8:00 do 20:00 dzwoniąc na numer telefonu: 660 721 245.

Windpoldźwig winda towarowa

Dział Ofertowania:Wojciech Kustel. +48 509 279 997wojciech.kus@windpoldzwig.plRuchome chodniki i schody, platformy, dźwigi dla osób niepełnosprawnych, windy od znanych przedsiębiorstw ma w swoim asortymencie WINDPOLDŹWIG Sp. z o.o. Sprzedawane produkty cechuje niezawodność, moc oraz design. Dodatkowo posiadają one też niezbędne dokumenty. Oferowane urządzenia wyróżniają się niezawodnością, ponieważ pochodzą od najlepszych producentów. W zakładce Galeria na stronie www znajdują się wykonane zamówienia, które stały się wizytówką spółki.

AGP grafen monowarstwowy i poliwarstwowy

Najpopularniejszym produktem spółki jest grafen znany jako HSMG™ na substracie PMMA, a spółka gwarantuje możliwość przetransferowania każdego płatu na inne podłoże. Oferujemy produkt, który powstaje Produkujemy również grafen na różnych podłożach. Nasza propozycja mieści też płytki zaprojektowane do przeprowadzania badań nad elektrycznymi właściwościami grafenu, nanoszenie elektrod, przygotowanie grafenu do badań nad elektrycznymi właściwościami. Partnerami firmy są np. Instytut Inżynierii.

Firma Eukom-Cabling Sp. z o.o.

Eukom Cabling to sprawdzony dystrybutor okablowania miedzianego.
Oferujemy między innymi: osprzęt światłowodowy, kable wielożyłowe nietypowe, patchcordy RJ45 Ethernet - na prośbę kupujących robimy certyfikacje.
Centrum firmy znajduje się w Warszawie - pracujemy z ogromnym zaangażowaniem.
Korzystamy z nowoczesnych maszyn, doświadczonej ekipy pracowników i zapewniamy szybką realizację proponując atrakcyjne stawki. Można się z nami skontaktować: eukom@eukom.com.pl