Polityka prawo

Sylwia Kołton porady prawne

Adwokat Sylwia Kołton oferuje kompleksowe usługi prawne. Prawniczka może pomóc w takich gałęziach prawa jak: odszkodowania i zadośćuczynienia, ochrona konsumentów, prawo karne i ponadto sprawy dotyczące nieruchomości. Solidność, dyskrecja , a także profesjonalizm to zalety, które chwali stale rosnące grono klientów Adwokat Sylwii Kołton. Wszystkie istotne informacje na temat naszej pracy są zamieszczone na stronie adwokatsosnowiec.com.pl.

Adwokat Sylwia Kołton to:

Prawo Karne Chróścielewska & Chróścielewski

Na stronie www.karne-prawo.pl można znaleźć dużo ciekawych artykułów z dziedziny prawa karnego, które odnoszą się do jazdy pod wpływem używek, odszkodowań w razie wypadku, jak również odpowiedzialności karnej. Wszystkie zamieszczane przez nasz zespół teksty pisane są skrupulatnie przez profesjonalistów z bardzo dużą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży prawniczej. Dzięki zdobytym kwalifikacjom możemy radzić wielu ludziom, jacy znaleźli się w niełatwej sytuacji.

Blog Kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski spadkowe-prawo.pl

Odrzucenie spadku, dziedziczenie a rozwód - to sprawy dla ciebie niezrozumiałe? Zajrzyj na blog spadkowe-prawo.pl pisany przez Kancelarię Prawną Chróścielewska&Chróścielewski w Łodzi, a wyszukasz tutaj wiele praktycznych informacji. W odpowiedzi na prośby klientów, mecenasi z mieszczącej się w Łodzi Kancelarii Adwokackiej Chróścielewska i Chróścielewski założyli stronę www.spadkowe-prawo.pl, na której można znaleźć interesujące wiadomości z dziedziny prawodawstwa.

Paweł Budrewicz - Rozwody

Coraz częściej rozpad małżeństwa staje się niezbędny – po latach wspólnego życia nie umiemy dojść do kompromisu. Właśnie wtedy rozwód i rozstanie zdaje się być jedynym dobrym rozwiązaniem. Mecenas Paweł Budrewicz pomaga w złożeniu dokumentów rozwodowych, ustaleniu strony winnej oraz w kwestii opieki nad dzieckiem, jak i podziału dóbr takich, jak samochód i mieszkanie. Szerokie doświadczenie, indywidualne podejście do klienta i dyskrecja to cechy, które wyróżniają prawnika Pawła Budrewicza na rynku.

Blog Prawo Cywilne

Kancelaria Chróścielewska i Chróścielewski zachęca do odwiedzania bloga – w każdym tygodniu umieszczamy na nim szereg przydatnych tekstów. Teksty te pisane i redagowane są przez najlepszych prawników, którzy cały czas poszerzają wiedzę. Ściąganie zadłużenia oraz zasiedzenie to przykładowe zagadnienia z zakresu prawa cywilnego, z którymi codziennie spotykają się zatrudnieni w kancelarii prawnej prawnicy. Na blogu możemy znaleźć informacje o tym, w jaki sposób windykować należności, stworzyć umowę najmu, a także jak poradzić sobie w przypadku eksmisji.

Blog kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski rodzinne-prawo.pl

Brak zgody żony lub męża na rozwód, zakłócanie spotkań z dzieckiem – to kilka problemów z którymi każdego dnia spotykają się adwokaci z Kancelarii Prawnej Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Część tekstów dotyczy spraw powiązanych z prawem rodziców - piszemy o alimentach. Cały czas dokładnie sprawdzamy właściwe przepisy prawne. Prawo rodzinne nierzadko wydaje się zawiłe, dlatego służymy profesjonalną poradą. Nasz blog w każdym dniu odwiedza bardzo wiele osób zainteresowanych tą tematyką – oczekujemy na każde sugestie oraz uwagi.

Blog o prawie pracy kancelarii Chróścielewska&Chróścielewski

Jesteś poniżany w twojej firmie? Zostałeś niezgodnie z prawem zwolniony z pracy i należy ci się odszkodowanie? To tematyka, która zajmuje się Kancelaria Prawna Chróścielewska&Chróścielewski z Łodzi. Swoje usługi prawne realizuje w formie bezpośrednich spotkań z klientami i za pomocą bloga, który jest tworzony na stronie prawo-praca.pl. Opisywane są tu istotne problemy przykładowo dla osób, które są zatrudniane. Wszystkie publikacje redagowane są przez rzetelnych prawników – dotyczą istotnych problemów. Oczekujemy na każde sugestie i uwagi.

Chróścielewscy Łódź

Usługi prawne wykonywane przez Kancelarię Chróścielewska - Chróścielewski, która mieści się w łódzkiem opierają się na fachowej znajomości przepisów prawnych. Nasza specjalizacja obejmuje prawo rodzinne, w tym np. pozbawienie władzy rodzicielskiej, prawo cywilne, a zatem obsługę prawna, doradztwo w zakresie zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.reprezentowanie pracodawców i pracowników. Bliskie jest nam postępowanie podatkowe. Formę współpracy, a także zasady wynagrodzenia określamy w indywidualny sposób.

Sprawy rozwodowe, prawo podatkowe Chróścielewscy

Kancelaria Prawna gwarantuje pomoc prawną w formie przygotowywania pism procesowych, w tym sporządzania zażaleń, jak również reprezentację przed prokuraturami. Nasza specjalizacja obejmuje prawo opiekuńcze, w tym np. ubezwłasnowolnienie, prawo cywilne, a więc sprawy o eksmisję, usługi doradcze w zakresie zbiorowego prawa pracy takie jak m.in.wydawanie opinii. Poza tym doskonale znane nam jest prawo spadkowe, czyli np.

Sylwia Kołton Adwokat

Prawnik Sylwia Kołton występuje przed sądami na podstawie pełnomocnictwa w zakresie prawa pracy, odszkodowania i zadośćuczynienia, prawa rodzinnego , a także obsługi wspólnot mieszkaniowych. Prawnik specjalizuje się w takich gałęziach prawa jak: spadki, przygotowywanie umów, prawo karne i dodatkowo prawo autorskie. Adwokat proponuje sporządzanie odwołań i wszelkiego typu umów (np. o robotach budowlanych) i pisanie pism procesowych albo wiele innych usług z zakresu prawa. Swoim klientom oferuje pomoc prawniczą najwyższej jakości jak również konsultacje przez internet.

Oferujemy:

Strony