Motoryzacja

Vivaro usługi transportowe

Komfortowy przejazd do krajów Europy oferuje Vivaro transport. Od długich lat zajmuje się przewozem osób i paczek. Wieloletnie doświadczenie, duża liczba przejazdów, a jednocześnie przewóz osób i przesyłek wpływają na interesującą propozycję firmy, z której korzysta bardzo dużo mieszkańców Polski. Spółka obsługuje kilka województw. Kierowca odbiera osoby spod wskazanego miejsca. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą oraz kontaktu z firmą za pośrednictwem telefonu: 514-955-440.
Więcej o usługach - vivaro-transport.eu

Firma promująca Przyklejanie.pl

Przyklejanie.pl – bogaty zbiór czynności promujących. Do znakowania stosujemy folie strukturalne typu: szczotkowane aluminium etc. To materiał, który znakomicie odzwierciedla kolor. Używamy go do wyklejania opracowanych projektów reklamowych dla konkretnych firm. Przyklejanie.pl posiada także propozycję dla podmiotów gospodarczych – oklejamy wydrukami reklamowymi samochody służbowe. To bardzo niedroga forma promocji, zauważalna dla odbiorców i spójna z ofertą. Aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów non stop ulepszamy nasze usługi.

przekladniekierownicze.eu

Zakład AUTO-REGE Regeneracja zapewnia w aktualnej ofercie montaż różnego rodzaju przekładni kierowniczych w uczciwych cenach. Zajmiemy się montażem każdej przekładni kierowniczej, zarówno ze wspomaganiem hydraulicznym ,jak również przekładni listwowych, m.in do samochodów ciężarowych. Firma posiada siedziby w trzech miastach: Wałbrzychu, Lesznie i Kożuchowie. ul. Puszkina 16 58-305 Wałbrzych tel. 664-084-278 tel.

Serwis turbosprężarek Turbo Centrum

Sprawdzając różne propozycje firm, proponujących naprawę elementów do samochodów - a szczególnie turbosprężarek - znalazłem Turbo Centrum Serwis Turbosprężarek. Z oferty serwisu wynika, że można przywieźć tu każdy rodzaj turbiny i nie jest ważne, jakiej jest produkcji bądź w jakim aucie (m.in. auto osobowe, auto budowlane) była zamontowana. Urządzenie przed odnowieniem, jest szczegółowo przejrzane – pracownicy firmy chcą bowiem określić powód oraz stopień awarii.