Medycyna

Skomed

W Centrum Rehabilitacji SKOMED w Bydgoszczy możesz liczyć na opiekę najlepszych fizykoterapeutów. Zarazem w naszym centrum, jak również u chorego, możemy zaoferować szeroką paletę zabiegów rehabilitacyjnych. Ogromna gama zabiegów leczniczych zawiera popularną dziś laseroterapię, elektrostymulację, magnetoterapię, krioterapię, masaż gorącymi kamieniami, czy też terapię metodą PNF.

Centrum Rehabilitacji Skomed

Centrum zabiegowe Skomed proponuje terapeutyczną rehabilitację kręgosłupa, indywidualną terapię skolioz oraz fizykoterapię. Z oferty kliniki mogą korzystać niepełnoletni i osoby dorosłe. Rehabilitację możemy zagwarantować dzieciom oraz dorosłym. W obszarze fizykoterapii realizujemy m.in. laseroterapię, a także terapię ultradźwiękami(TENS, sollux itd). Grupa renomowanych terapeutów, niskie ceny, rewelacyjne podejście do rehabilitowanego, spersonalizowana opieka, jak również szeroka gama zabiegów to atuty, które wyróżniają centrum rehabilitacji. Umów się na ćwiczenia! 601-719-449

LABmedical, laboratorium badań

Laboratorium LabMedical to bardzo duży zestaw profesjonalnych badań i analiz laboratoryjnych.
Nasz wszechstronny panel usług zawiera m.in. fosfatazę alkaliczną, badanie kreatyniny oraz moczu.
Pacjentom możemy zaoferować badania w obszarze przykładowo wątroby, dla kobiet po skończeniu 40 lat albo DNA z wymazu policzka (zrobione w certyfikowanym laboratorium). W szczególnych sytuacjach chorym, którzy nie mogą dotrzeć do pracowni możemy zaoferować pobranie materiałów u klienta. Kontakt do placówki: mail: labmedical@onet.pl

Pakiety badań medycznych Eskulap

Szukasz w Sieradzu laboratorium, w którym będziesz miał możliwość wykonać badania na ojcostwo? Możesz to powierzyć laboratorium w Publicznej Przychodni Lekarskiej Eskulap Sp. z o.o.. Badania realizujemy w NZOZ, zgodnie z obowiązującymi wymogami, a pacjenci nie czekają długo na wyniki. W ofercie badań laboratoryjnych znajduje się np. badanie moczu. Realizujemy badania bezpłatne (ze skierowaniem) a także komercyjne. W tym ostatnim przypadku proponujemy m.in. badania w kierunku chorób żołądka. Zapraszamy też na badania ojcostwa – do celów informacyjnych lub do sprawy w sądzie.

Laboratorium ekspertyz genetycznych Genmed.pl

Genmed- Laboratorium Diagnostyki Molekularnej- fachowe testy na ojcostwo przeprowadzane przy uwzględnieniu naukowych technik. Materiał genetyczny pobiera się z wewnętrznej części policzka – samemu albo w jednej ze współpracujących z nami instytucji, na terenie całego kraju. Pokrewieństwo ustala się przez analizę materiału biologicznego dziecka, hipotetycznego ojca (i dodatkowo matki). Czas realizacji badania to 5-10 dni pracujących. Prócz badań DNA na stopień pokrewieństwa przeprowadzanych dla osób prywatnych podejmujemy się badań na potrzeby wymiaru sprawiedliwości.

Laboratorium analiz DNA Genmed.pl

Centrum Diagnostyki Molekularnej Genmed oferuje profesjonalne analizy genetyczne. Najnowsze laboratorium, wyposażone w doskonałej klasy sprzęt oraz wyspecjalizowany zespół to zapewnienie fachowej obsługi. Biuro laboratorium znajduje się w Poznaniu, lecz z jej badań korzystają prokuratura i sądy z wszystkich województw. W celu uzyskania dokładnych informacji wystarczy telefonować pod numer: 61 853 32 38.
Dajemy naszym klientom gwarancję rzetelności, gwarantujemy przestrzeganie procedur jakościowych.