Kursy i szkolenia

chorwacjacafe.pl

Język, historia, najważniejsze miejsca, tradycje kulinarne, mieszkańcy w Chorwacji – to informacje, które znajdują się na platformie chorwacjacafe.pl.

Dzięki temu osoby, które przygotowują się na wakacje w tym miejscu – po raz pierwszy bądź następny - mogą znaleźć pełną informację w różnym zakresie - przykładowo miejsc noclegowych, wydarzeń muzycznych.

Nie brakuje tu jednocześnie wywiadów, artykułów, zdjęć, za pośrednictwem których można zobaczyć ważniejsze zakątki Chorwacji - zrodziły się z fascynacji nią.

Szkoła językowa Global Language Academy

Gorąco zachęcamy do skorzystania z atrakcyjnej oferty szkoły językowej Global Language Academy Wrocław. Zajęcia prowadzone są przez kadrę wykwalifikowanych lektorów i native speaker’ów pochodzących z USA, Hiszpanii, Kanady i z Niemiec. Kursy odbywają się u nas , a także w domu klienta - na terenie Wrocławia. Ponadto, możemy zaoferować naukę poprzez skype’a. Prócz tego polecam warsztaty na czas wakacji i dla zakładów. Nasi pracownicy to lektorzy np. z Japonii.

Nauka Jazdy Goździk

Szkoła Jazdy Goździk oferuje lekcje jazdy, dzięki którym przyszli kierowcy zyskają niezbędną wiedzę, a także przygotują się do testów na prawo jazdy w wielu kategoriach. Zajęcia prowadzone są na obszarze Poznania oraz w przyległych miejscowościach. Indywidualne podejście do ucznia, bezstresowa atmosfera, wykwalifikowana grupa wykładowców, pełne przygotowanie do egzaminu teoretycznego i praktycznego to atuty, które wyróżniają szkołę spośród innych. Można się do nas zapisać na kurs prawa jazdy w kategoriach np.: A2 i B. Poza tym możemy zaproponować jazdy doszkalające przed egzaminem.

Sport-kursy.pl

Polska Akademia Rozwoju i Sportu to szeroki zestaw kursów dla klientów z całej Polski. Organizujemy kursy trenerskie – ćwiczenia odbywają się w kilkuosobowych zespołach. Siedziba naszej firmy jest w Lublinie. Naszym kursantom proponujemy najlepszą jakość szkoleń oraz niezbędną poradę. Zdobędziesz również tytuł instruktora osobistego. Szkolenia obejmują wykłady i zajęcia praktyczne w wygodnych centrach sportowych oraz na zewnątrz.

Sport-kursy.pl

Firma Polska Akademia Rozwoju i Sportu proponuje duży wybór kursów instruktorskich takich, jak fachowy kurs instruktora sportu, mieszanych sztuk walkioraz szkolenie menedżerskie. Naszym pierwszorzędnym celem jest podniesienie kwalifikacji zawodowych, które umożliwią spełnianie się w roli np. menadżera sportu, czy prowadzenia swojej działalności gospodarczej. Siedziba naszej firmy jest w Lublinie. Naszym kursantom gwarantujemy najlepszą klasę szkoleń oraz wykwalifikowaną poradę. Zdobędziesz również stopień instruktora wybranej dyscypliny sportu.