Hotele

Hotel Royal w Poznaniu

Otwarty przed stu laty Royal Hotel zlokalizowany jest w centrum Poznania. Obiekt stanowi idealne miejsce, jeżeli nie wiesz gdzie się zatrzymać mając w planach przyjazd do Wielkopolski na weekend lub na kilka tygodni. Nasz znany hotel oferuje modnie wyposażone pomieszczenia z łączem Wi-Fi oraz podwyższony standard z większymi udogodnieniami. Doświadczona załoga, która oczekuje na gości przez całą dobę, bliskość atrakcji turystycznych, jak również spokój to zalety, które wyróżniają hotel spośród innych.

Hotel Royal w Poznaniu

Odwiedzasz Poznań w celach turystycznych albo firmowych? Potrzebujesz komfortowej lokalizacji na wypoczynek? Trzygwiazdkowy Hotel Royal mieszczący się w sercu Poznania to idealna propozycja dla wszystkich klientów. Nasz nowoczesny hotel gwarantuje modnie urządzone miejsca noclegowe z łazienką z zestawem kosmetyków, jak i podwyższony standard z dodatkowymi. Zachęcamy do noclegu u nas zarówno osoby podróżujące służbowo, jak również klientów indywidualnych.

Pałac Łochów pod Warszawą

Obiekt wypoczynkowy Pałac Łochów to piękny zespół pałacowy leżący w malowniczej kotlinie niedaleko Warszawy. Ma 11 odpowiednio wyposażonych sal konferencyjnych, kilkaset miejsc noclegowych m.in. w Wozowni , a także restaurację ze smacznym menu. Pałac dysponuje 200 pokojami do spania, SPA&Wellness, boiskiem do koszykówki. Specjalizuje się w daniach kuchni myśliwskiejoraz przeprawach survivalowych. Posiadamy także oferty okolicznościowe takie jak m.in.: wakacyjny pobyt z rodziną, weekend w SPA&Wellness dla Dwojga, weekend kulinarny.  Zapraszamy do korzystania z naszej propozycji!