Fotografia

Sawicki Film Production

Sawicki Film Production to studio, któremu zlecić można wykonanie fotografii oraz filmów, które zarejestrują niecodziennie uroczystości. Reportaże z wesela, z chrztu, jak i przyjęcia jubileuszowego, a także filmy korporacyjne oraz reportażowe tworzone przez studio Cezarego Sawickiego cieszą się dużą popularnością. Poza propozycją dla Par Małżeńskich mają również coś dla przedsiębiorstw – podejmą się nakręcenia filmu np.: promocyjnego bądź instruktażowego.

Profesjonalna fotografia F4pictures

Zaślubiny to niecodzienna uroczystość. Chciałbyś to wydarzenie uchwycić w niezwykle oryginalny sposób? Zakład fotograficzny f4pictures z Bielsko-Białej przyjmuje zlecenia na wyjątkowe i niesztampowe zdjęcia. Zdjęcia charakteryzuje odzwierciedlenie nieudawanych uczuć, jakie towarzyszą takiemu wydarzeniu. Dzięki temu powstaje fotoreportaż uwieczniający każdą najważniejszą sekundę. Do każdego klienta firma podchodzi w sposób indywidualny, dyskretnie towarzysząc parze młodej przez cały ten wyjątkowy czas – od momentu przygotowań aż po koniec wesela.

Air Photobooth

Czy wiedziałeś, że Air Photobooth w Wielkopolsce to wyłączny w Polsce producent dmuchanej fotokabiny – innowacyjnego sprzętu do drukowania fotografii, świetnie sprawdzającego się na eventach? W komplecie znajduje się również dmuchany namiot, który podświetlany jest różnokolorowymi żarówkami LED. Jego powierzchnię, jak również fotobudki, świetnie można wykorzystać np. marketingowo. Biorąc pod uwagę, że na wielu imprezach firmowych bądź innych eventach robione są fotografie – fotokabina okaże się idealną atrakcję oraz gwarancją super rozrywki.