Edukacja Nauka

WSM Sosnowiec

Dietetyka w sporcie, ratownictwo medyczne, czy też i Problemy seksualne w resocjalizacji – naukę na tych, oraz innych specjalizacjach oferuje WSM Sosnowiec.
Wyższa Szkoła Medyczna w Sosnowcu gwarantuje swoim studentom świetne przygotowanie do wykonywanego zawodu, dużą pulę stypendiów i możliwość zdobywania umiejętności w wielu obszarach.
Zespół doświadczonych wykładowców, dobrze wyposażona biblioteka, jak i wygodna lokalizacja sprawiają, że WSM Sosnowiec jest jedną z najbardziej polecanych szkół medycznych w tym rejonie.

WSM – Uczelnia w Sosnowcu

Tych, których interesuje pielęgniarstwo, ratownictwo medyczne lub zawód dietetyk mają możliwość zdobywać wiedzę na Wyższej Szkole Medycznej. Kadra złożona z wybitnych wykładowców, znaczna pula stypendiów socjalnych, jak i elastyczny grafik zajęć to tylko parę z zalet, jakimi wyróżnia się WSM w Sosnowcu. Dzięki bogatej bazie dydaktycznej, rewelacyjnie zaopatrzonej bibliotece oraz dobrej jakości zajęć studenci uczelni w Sosnowcu zdobywają dużą wiedzę, jak również gwarancję znalezienia wymarzonego zatrudnienia.

SJO Global Language Academy

Możemy nauczyć Cię władania językiem obcym, przygotujemy do zdania egzaminu maturalnego albo do zdobycia certyfikatu CAE itd. To wszystko zapewni Ci szkoła Global Language Academy z Wrocławia. Zapewniamy liczne zajęcia dla osób prywatnych, jak również dla właścicieli firm. Obecna oferta gwarantuje przyswajanie nowych języków poprzez konwersacje. Kursy organizowane są na miejscu oraz w domu klienta - na terenie Wrocławia. Ponadto, proponujemy kurs poprzez skype’a. Oprócz tego prowadzimy warsztaty podczas wakacji oraz dla dla pracowników. Ucząc języków używamy m.in.

Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna - uczelnia na wysokim poziomie

Prywatna Wyższa Szkoła Techniczno – Ekonomiczna w Szczecinie jako jedyna tego typu placówka w kraju przygotowuje inżynierów w branży motoryzacyjnej. Placówka odznacza się bardzo dobrym poziomem edukacji oraz wykwalifikowaną grupą wykładowców, o czym świadczą wysokie wyniki oraz satysfakcja studentów. Uczelnia zapewnia studia osobom z całego kraju. Uczelnia jest przyjazna dla uczniów, którzy w jej murach mają okazję realizowania wymarzonych pasji i przygotować się do rynku pracy. E-mail: rektorat(at)wste.szczecin.pl.
Więcej

Mądry Maluch rozwijamy z Wyobraźnią!

Urozmaicona propozycja edukacyjna , jak również grono profesjonalnych pedagogów charakteryzują Przedszkole Językowe Mądry Maluch. Z usług jednostki, która poza rutynową nauką języka angielskiego oferuje także nowoczesną naukę wiedzy przyrodniczej oraz zasad bezpieczeństwa, skorzystało już duże grono opiekunów. Jednostka funkcjonuje w Rumii. W przypadku wątpliwości prosimy zadzwonić na 698-719-060, z chęcią rozwiejemy wątpliwości. Ul. Piłsudskiego 68, 84-230 Rumia, tel. 698-719-060.