Drukarnie

Kalendarze Trójdzielne Warszawa DrukXpert.pl

Chciałbyś wydrukować kalendarze, torby reklamowe albo teczki z nazwą firmy, a może planujesz stworzyć projekt graficzny? Skorzystaj z pomocy fachowców z DrukXpert!
W ogromnej ofercie drukarni znajdziemy banery, kalendarze książkowe, kubki z nadrukiem oraz reklamę typu Rollup Blackout z nadrukiem.
Wysoka jakość towarów, a także zespół wykwalifikowanych pracowników – dzięki tym atutom Druk Xpert może pochwalić się ogromnym zainteresowaniem klientów.

Duplicart 3D

Firma Duplicart 3D proponuje druk prototypów, pomocy naukowych, jak również projektów wykonanych w cyfrowym modelu w technologii przyszłości, jaką bez wątpienia jest druk 3D.
Wykonujemy wielobarwny druki projektów, makiet domów, oryginalnych serii produkcyjnych, gadżetów i akcesoriów promocyjnych w wybranej szerokości oraz w pełnym zakresie kolorów CMYK.
Innowacyjnym pomysłem jest skan zdjęć ludzi oraz wydruk ich podobizn w 3D w formie mini modeli – normalnych lub w krzywym zwierciadle. Jest to oryginalna pamiątka z okazji m.in. zaręczyn, Gwiazdki czy sukcesu sportowego.