Doradztwo finansowe

Eko Claim - odszkodowania

Spółka Eko Claim zlokalizowana w Anglii proponuje profesjonalną pomoc w odzyskaniu zwrotu kosztów z powodu wypadku na terenie Anglii.
Grono wykwalifikowanych pracowników z firmy Eko Claim pośredniczy w rozmowach z adwokatem, przygotowuje tłumaczenia wszystkich dokumentów, a także bierze udział w postępowaniu odszkodowawczym. Wypadek w pracy, tudzież kolizja drogowa w Wielkiej Brytanii? – Dziś otrzymanie odszkodowania jest zaskakująco proste!
Firma towarzyszy poszkodowanemu w całym procesie roszczeniowym, oferując pomoc, a także wsparcie merytoryczne.

Omega Project – Nadzory inwestorskie

Spółka Omega Project, posiadająca duże doświadczenie, jak również pewną pozycję na rodzimym rynku, trudni się kompleksową obsługą inwestycji w obszarze budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, a także użyteczności publicznej. Zajmujemy się kompleksową obsługą każdego przedsięwzięcia inwestycyjnego. Naszemu przedsiębiorstwu można powierzyć przykładowo wykonawstwo w zakresie budownictwa mieszkaniowego, czy użyteczności publicznej. Możemy zagwarantować przykładowo: doradztwo techniczne, wyceny nieruchomości, przeglądy okresowe budynków.

Omega Project Sp. z o. o.

Marzysz o tym, by Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z projektem i Twoimi oczekiwaniami? Zleć ją takiemu zakładowi jak Omega Project z Wielkopolski. Uda nam się sprostać warunkom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających zleceniodawców. Grupa fachowców wchodząca w skład spółki proponuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestycji, project management oraz inwentaryzację nieruchomości. Fachowość, rewelacyjny kontakt z klientem, czy też rzetelność to zalety, za sprawą których spółka cieszy się wciąż rosnącym gronem kontrahentów.

Agrobankier – Kredyty dla rolnictwa

Firma Agrobankier została założona w głównej mierze z myślą o rolnikach – znajdą tu oni propozycję kredytową zatwierdzoną przez wykwalifikowanych doradców, przeczytają interesujące artykuły, czy też zapoznają się z dużym działem ogłoszeń o sprzedaży nieruchomości. Firma doradcza pomaga zainteresowanym w wybraniu, a następnie zrealizowaniu pożyczki na zakup urządzeń potrzebnych w gospodarstwie domowym, jak i kredytu konsolidacyjnego. Dzięki doświadczonej kadrze, wysokiej jakości usług oraz szybkiej realizacji zadań, firma cieszy się coraz większym zaufaniem wśród rolników.

Omega Project Sp. z o. o.

Marzysz o tym, żeby Twoja inwestycja została zrealizowana idealnie z planem i Twoimi oczekiwaniami? Przekaż ją takiemu przedsiębiorstwu jak Omega Project w Wielkopolsce. Sprostamy warunkom dyktowanym nawet przez bardzo wymagających zleceniodawców. Kadra ekspertów wchodząca w skład firmy gwarantuje usługi takie, jak całościowy nadzór inwestycji, project management oraz inwentaryzację budynków. Zawodostwo, dobry kontakt z klientem oraz doświadczenie to walory, za sprawą których spółka może cieszyć się wciąż rosnącym gronem klientów.

Spółka ITTI

Przedsiębiorstwo iTTi to atrakcyjny pakiet usług łączących się z innowacyjnymi programami ICT oraz pozyskiwaniem przydatnych funduszy z UE. Monitorujemy źródło utrzymania w firmie, gwarantujemy fachową pomoc – podpisujemy umowy zarówno z kameralnymi przedsiębiorstwami oraz większymi korporacjami. Naszej spółce można zlecić też opracowanie badań rynkowych metodami m.in. ilościowymi (ankiety telefoniczne itp.) oraz wszechstronne usługi w zakresie zagwarantowania bezpieczeństwa danych osobowych. Serdecznie zapraszamy do wybierania naszej interesującej oferty.