Agroturystyka

Jural noclegi

Jural to nowoczesny ośrodek położony na obszarze Karkonoszy. Polecamy atrakcyjną ofertę dla grup – organizujemy profesjonalne wczasy oczyszczająco –odchudzające z zestawem efektownych zajęć. Wszystkich gości zachęcamy nie tylko do pieszych wycieczek, lecz także do obejrzenia m.in. wodospadu Kamieńczyk. Trzeba wspomnieć, że goście mają jedyne 30 m do 6-osobowej kanapy na Szrenicę, a do Harrachova mogą dotrzeć autem raptem kwadrans! Zamów już teraz odpowiedni pokój!
Wejdź na stronę:Szklarska Poręba pokoje

Greenhostel

Green Hostel to atrakcyjna propozycja dla tych, którzy szukają komfortowego noclegu za korzystną cenę. Możliwość skorzystania z odpowiednio zaopatrzonej kuchni oraz dostęp do Internetu gwarantują pracownikom, a także zwiedzającym miasto komfortowy pobyt. Hostel mieści się na obszarze stolicy województwa kujawsko-pomorskiego w samym sercu miasta, niedaleko głównych atrakcji turystycznych. Zatrzymującym się na nocleg hostel zapewnia fachową obsługę a także wysoki poziom utrzymania udostępnianych gościom pokojów. Green Hostel 1, ul. Małe Garbary 10, 87-100 Toruń, kom. 502 482 477,

Gościniec Jural Piotr Rączka

Hotel Jural mieści się w sercu polskich Sudetów. Ci, którzy są fanami pieszych wycieczek i jazdy na nartach docenią bliskie usytuowanie jednego z najciekawszych ośrodków narciarskich, jak również wspaniałych szlaków Karkonoszy. Miejsce mieści się niedaleko czeskiej granicy, u wrót Karkonoszy. W pensjonacie doskonale będą bawić się zarówno dzieci, jak również rodzice – Jural gwarantuje bezpłatne wypożyczenie sprzętu do spacerowania w górach, miejsce zabaw dla dzieci, grill , jak również bilard. Mail: juralpl@gmail.com, tel: 607-271-249.